80RIA80PBF stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More 80RIA80PBF VISHAY
800V 80A Phase Control SCR TO-209AC (TO-94)
25 in stock
More 80RIA80PBF VIS
STOCK
55 in stock
More 80RIA80PBF DIV
51 in stock