42F1000KDC stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More 42F2150S-SIL SIGMA
21 in stock
More 42F-1303DYDNW2NL YUAN DEAN
51 in stock
More 42F1000KDC AEG
92x30x20mm,Fast Thyristor Module 1000V 100A
97 in stock