2442LP18A083 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More 2442LP18A083
Johanson Dielectrics
249100 in stock
More 2442LP18A083
OMX8
2299 in stock
Similar Parts of 2442LP18A083
2442LP18A083E
2 suppliers
4067 in stock
24.42MHZ
2 suppliers
12975 in stock