200DFC6-R stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More 200DFC6-R
Feedthrough Capacitors 200A 47
50 in stock
More 200DFC6-R
Corcom
15 in stock
More 200DFC6-R TYCO ELECTRONICS
Original,Panel Mount
57410 in stock
More 200DFC6-R CORCOM
new and original
82176 in stock