2.5MBPH-12 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More 2.5MBPH-12 LUMBERG
*** 12W SKT SINGLE P=2.5MM 90D
102 in stock
More 2.5MBPH-12
102 in stock
More 25MBPH12 LUMBE
372 in stock