160-5R6-KB stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More 160-5R6-KB RCD
160 5.6 OHM 10%
200 in stock
More 160-5R6-KB RCD
180 in stock
Similar Parts of 160-5R6-KB
160-5R6-KBQ
2 suppliers
3474 in stock