12CTQ045SPBF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More 12CTQ045SPBF NE
Ic
2098 in stock
More 12CTQ045SPBF VISHAY
45V 12A Schottky D2-Pak
1000 in stock
More 12CTQ045SPBF IR/VISH
1787 in stock
More 12CTQ045SPBF
10094 in stock
More 12CTQ045SPBF IR/VISH
199 in stock
More 12CTQ045SPBF CALL
1150 in stock
More 12CTQ045SPBF IR
1620 in stock
More 12CTQ045S PBF IR/VISH
2159 in stock
More 12CTQ045SPBF IR/VISH
2712 in stock