1210GC102MAT1A CHIP CAP 1nF 20% 2KV X7R 1210 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More 1210GC102MAT1A AVX/KYOCERA
SMT CAPACITOR, 1000PF,1210,2KV
2000 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 1210GC102MAT1A
AVX/KYOCERA
5973 in stock
More 1210GC102MAT1A AVX
4000 in stock
More 1210GC102MAT1A
2000 in stock
More 1210GC102MAT1A
1837 in stock
More 1210GC102MAT1A AVX CORPORATION
14200 in stock
More 1210GC102MAT1A AVX
8000 in stock
More 1210GC102MAT1A AVX
52 in stock