SMCJ18CA-TR stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More SMCJ18CATR STM
Stock Europe - ROHS:YES
72500 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More SMCJ18CA-TR ST MICROELECTRONICS
102 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
ROHS,TVS ZEN BIDIR 18V SMCJ 1.
22265 in stock
22925 in stock
More SMCJ18CA-T/R GSC
IN STOCK
2716 in stock
230 in stock
More SMCJ18CA-TR ST
79532 in stock
More SMCJ18CATR DIODES
410 in stock
More SMCJ18CA-TR ST
15000 in stock
Y,1 Days after PO confirms
16 in stock