BZX384-C2V4 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More BZX384C2V4 NXP
Stock Europe - ROHS:YES
20075 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX384-C2V4 NXP
15000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX384-C2V4 NXP
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More BZX384C2V4
epcos
6000 in stock
More BZX384-C2V4
NXP
9000 in stock
More BZX384-C2V4
66000 in stock
More BZX384-C2V4 NXP
DZ-S-BZX384-C2V4
24 in stock
More BZX384-C2V4 PHILIPS SEMICONDUCTORS
DI ZEN SMT 2.4V 5% .
153 in stock
More BZX384-C2V4 OEM
5362 in stock
More BZX384-C2V4 NXP
7500 in stock
Similar Parts of BZX384-C2V4
BZX384-C2V4-115
22 suppliers
BU7876GLS
6 suppliers
92144 in stock
BZX384C2V4D6
4 suppliers
100807 in stock
BZX384-C2V4/T1
2 suppliers
54000 in stock
BZX384C2V4-V
3 suppliers
108030 in stock
BZX384C2V4VGS0
2 suppliers
18000 in stock
BZX384C2V4-V-GS08
4 suppliers
42000 in stock
BZX384C2V4-V-GS18
3 suppliers
8500 in stock