STD17NF03L-1 N-channel 30V - 0.038ohm - 17A - DPAK/IPAK STripFET TM II Po stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More STD17NF03L1 STM
Stock Europe - ROHS:YES
9450 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STD17NF03L-1 STM
6000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STD17NF03L-1 ST MICROELECTRONICS
53 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STD17NF03L1 ST
OEM AVI 1404JER
5250 in stock
More STD17NF03L1 ST
900 in stock
More STD17NF03L1 ST
Conf OEM EXC-JE
5750 in stock
More STD17NF03L-1 ST MICRO
1358 in stock
More STD17NF03L1 STM
338852 in stock
More STD17NF03L-1 STM
2-5 DAYS
50 in stock
More STD17NF03L-1
9000 in stock
More STD17NF03L-1
5400 in stock