BUK101-50DL PowerMOS transistor Logic level TOPFET stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More BUK10150DL PHILIPS
Stock Europe - ROHS:NO
27100 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BUK101-50DL PHIL
New orig 131013CBO
3608 in stock
More BUK10150DL NXP
338864 in stock
More BUK101-50DL P H I
TO-220
50 in stock
More BUK101-50DL PHIL
in stock
2178 in stock
More BUK101-50DL PHILPS
CA3
37812 in stock
More BUK10150DL PH
8639 in stock
More BUK101-50DL PHILIPS
2158 in stock
More BUK101-50DL
588 in stock
More BUK101-50DL PH
5300 in stock
More BUK101-50DL PHI
TO-220
10600 in stock